-
Καθάρισε το πρόσωπό σου με ένα απαλό καθαριστικό που ενυδατώνει την επιδερμίδα.
-
Πάρε μια μικρή ποσότητα προιόντος και άπλωσε το χρησιμοποιώντας τις άκρες των δαχτύλων σου ή ένα καθαρό πινέλο, κάνοντας κινήσεις από το κέντρο του προσώπου προς τα έξω. .
-
Επανάλαβε όσες φορές χρειαστεί για να επιτύχεις το επιθυμητό επίπεδο κάλυψης: 1 στρώμα για φυσικό αποτέλεσμα, 2 ή περισσότερα για υψηλότερη κάλυψη.
ΣΥΣΤΑΤΙΚΑ
ΙΑΜΑΤΙΚΟ ΝΕΡΟ: Καταπραύνει το δέρμα κατά την εφαρμογή του make-up.
NEUROSENSINE: Μειώνει σημαντικά την υπερευαισθησία του δέρματος μετά από 4 εβδομάδες*
*49 γυναίκες από 19 έως 72 χρόνων με ατοπικό δέρμα
ΚΑΘΑΡΕΣ ΧΡΩΣΤΙΚΕΣ: Στη βέλτιστη συγκέντρωση για μια μεσαία κάλυψη.
AQUA / WATER, CYCLOPENTASILOXANE, DIMETHICONE, GLYCERIN, POLYGLYCERYL-4 ISOSTEARATE, PENTYLENE GLYCOL, CETYL PEG/PPG-10/1 DIMETHICONE, HEXYL LAURATE, MAGNESIUM SULFATE, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, ACETYLATED GLYCOL STEARATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, TRISTEARIN, CELLULOSE GUM, ACRYLATES COPOLYMER, DISODIUM STEAROYL GLUTAMATE, ALUMINUM HYDROXIDE, CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE, CI 77499, CI 77492, CI 77491 / IRON OXIDES